Venušiny kuličky – co krok, to slast!

Jsme přesvědčeni, že jste už o tomto japonském zázraku něco málo slyšeli. Určitě též víte, že se to dá koupit v sexshopu a asi vám je jasné i jejich použití. Vyzkoušeli jste je už ale i na vlastní kůži?

Amatéři natáčí zajímavá erotická videa. Amatérské ložnice video jako inspirace na večer.

2 v 1

Venušiny kuličky fungují na velmi jednoduchém principu. Ty, které vidíte, mají v sobě ještě jedny menší, které při pohybu hrkají. Tyto vibrace se přenášejí přes vnější kuličku na stěny vagíny. Aby tedy kuličky fungovaly tak, jak mají, musí žena, která je má v sobě, chodit, cvičit, tancovat, jet na kole a podobně. S Venušinými kuličkami se i nudný úklid stane vzrušující a oblíbenou činností! Obě kuličky jsou spojeny krátkou šňůrkou a ukončené jsou delší šňůrkou, pomocí které se vkládají a vytahují z těch nejtajnějších míst. Kuličky se většinou vyrábějí z plastu, avšak natrefit můžete i na kovové, které chladí anebo na silikonové s výčnělky, které zas příjemně dráždí. Drtivá většina z nich je velká 3 cm a někdy 3 a půl centimetru. Nemusí však být vždy kulaté. Bývají dokonce i ve tvaru jahody. Používání Venušiných kuliček má samá pozitiva. Jejich stimulací se lépe prokrvuje poševní stěna. Pokud je budete mít v sobě, musíte je udržet uvnitř, čímž posilujete svalstvo pánevního dna. No a do třetice, posílené svaly snižují výskyt inkontinence. Venušiny kuličky ocení i čerstvé maminky, které si chtějí po dlouhých týdnech anebo měsících užít vášnivé a vzrušující milování. Po porodu a následném zašití totiž bývá ženská pochva stáhnutá a citlivá. Kuličky pomohou uvolnit a zároveň posilnit vaginální svalstvo a tímto způsobem všechno tam dole připraví na klasické milování!

Venušiny kuličky, strkala si do …

Študentka Zlatka zkusila kuličky jen jednou: „Dostala jsem je jako dárek k osmnáctinám. Byly takové kovové, celkem pěkné, ale to je asi tak vše. Byly dost hlučné, takže představa, že bych se s nimi promenádovala ve škole anebo po městě, je fakt hrozná. Tak jsem je vrátila do krabičky a leží tam už pár let.“

38 letá Renáta má s kuličkami větší zkušenosti: „Šla jsem do toho více méně ze srandy! Poskakovala jsem s nimi po bytě a musím se přiznat, že to bylo příjemné. Zajímá vás, zda jsem při tom dosáhla orgasmus? No…nevyskákala jsem si ho ;-), ale potom stačila vteřina a bylo to! Myslím si, že je to fajn pro ženy, které mají problém s orgasmem. Kuličkami se dá krásně připravit a partner má ulehčenou práci.!

Ľuba /29/ neudělá bez kuliček téměř ani krok: „Jízda autobusem při zavedených kuličkách je parádní vzrůšo. Po příjezdu je to ale na okamžité převlečení spodního prádla. Děvčata, pokud si je chcete dát před dlouhou cestou letadlem, zaveďte si je až po bezpečnostní prohlídce! Pokud je totiž vnitřní kulička ocelová, při průchodu detektorem kovů byste pípali! A to je pořádný trapas!“

Se svoji zkušeností se s námi podělila i Majka /31/: „Dlouho jsem o kuličkách jen slyšela a potom, když jsem je zkusila, zůstala jsem zklamaná. Dost tlačily, byly hlučné, takže se nedá říci, že by mě nějak příjemně naladily. Jejich využití s partnerem je nulové a když už bych byla sama, tak raději už jen vibrátor.“

V sexshopu nenatrefíte jen na Venušiny kuličky. Koupit si můžete i tantrické, anální anebo thajské. Odlišují se nejen tvarem, ale i využitím. Takže při nákupu si raději nechte poradit.

Tantrické kuličky jsou podobné těm Venušiným, avšak jsou těžší a nemají v sobě vnitřní kuličku. Neslouží na dosáhnutí rozkoše, ale na posílení pánevních svalů. Žena si je zavede do pochvy v podřepu a musí je udržet uvnitř. Druhý cvik se dělá v lehu, přičemž se žena snaží pohybovat kuličkami jen pomocí pánevních svalů. Stejným způsobem se orientální prostitutky učí svému mistrovství uspokojit muže bez jediného pohybu, jen pomocí stahů vagíny.

Anální kuličky slouží na dráždění konečníku. Není žádným tajemstvím, že právě tato část těla je mimořádně citlivá na příjemné dotyky a stimulování. Princip dráždění spočívá v tom, že při průchodu konečníkem kulička tlačí zevnitř na svěrač a po jejím proklouznutí přijde k uvolnění. Střídání tlaku a uvolnění vyvolává zajímavý pocit.

Thajské kuličky anebo řetěz také slouží na anální hrátky. Kuličky nejsou spojené provázkem, ale plastem. Řetěz začíná malými kuličkami, které se postupně zvětšují a na konci je největší kulička, která má průměr až 4 centimetry.

Kurvičky a jejich sexy videa. Amatérské porno pro ty co se chtějí bavit. Amatérská videa plné kvalitního sexu zcela zdarma.


Partnerské weby:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!